Loader

çıkışlı aktiviteler ve turlar

turları ve gezileri
Havaalanı / Otel Transferleri
Doğa & Aksiyon
Tarih ve Kültür
Su aktiviteleri & Mavi yolculuk
Spa & Sağlık
Aile & Çocuk
Alışveriş
Mutfak ve Sokak Yemekleri
Etkinlikler
Sosyal sorumluluk

Sık Sorulan Sorular

İptal, turun başlamasından 24 saat öncesine kadar mümkündür ve tam bir geri ödemeye neden olur. Herhangi bir istisna ve ek detaylar, seçilen turun ilgili sayfasındaki 'İptal Koşulları' bölümünde bulunabilir. Eğer rezervasyonunuz zaten onaylandıysa, bu bilgileri müşteri portalınızda da görebilirsiniz.
Travelassistant24 ürünlerine yerel temsilcilerimiz aracılığıyla şahsen de rezervasyon yapılabilir. Bu gibi durumlarda tercihlerinizi mptexcursion@meetingpointturkey.com. Ayrıca, bilgilendirme toplantısı sırasında veya mesai saatleri içinde otelinizde temsilcimizle bizzat görüşebilirsiniz. Hatta rezervasyon yaparken bile Temsilcilerimiz aracılığıyla rezervasyon sırasında belirterek ya da indirim kodunu ibraz ederek indirimlerden yararlanma imkanına sahip olursunuz.
Meetingpoint Turkey, yerel olarak gezilerin düzenlenmesi ve uygulanması konusunda sorumlu olan yerel bir hizmet sağlayıcısı olarak hareket eder. Almanya merkezli FTI Group'un bir iştiraki olarak, Meetingpoint Turkey aynı zamanda yerel bir hizmet sağlayıcısı olarak faaliyet gösterir.
Otel teslim alma yerleri ya broşür sayfasında ya da onay üzerine tavsiye edilir. Ayrıca (yazıcı dostu seyahat makbuzunda) otelden alma bilgilerini almak için seyahatten 24 saat önce tur operatörünün yerel telefon numarasını aramanız istenebilir. Önemli Bilgiler altında Travelassistant24 makbuzunuzdaki ilgili tur operatörü ayrıntılarını onaylayın. Kalkış noktasına geldiğinizde tüm bilgilerin yanınızda olması için broşür sayfasını ve seyahat fişini yazdırıp zımbalamak iyi bir fikirdir.
Bir tur operatörünün hizmet sunduğu günler, her broşür sayfasında Tur Tarihleri veya Tiyatro ve Gösteri Programı başlığı altında listelenmiştir. Tur veya etkinlik tarihleri, Tur Konumu veya Tiyatro Programı ve gösterileri altında aynı sayfalarda yer almaktadır.
Müsaitlik, rezerve edilen seyahat etkinliğinin türüne bağlıdır. Her teklif için, aynı anda bir onay yapılıp yapılmadığı, yani rezervasyonun yapılıp yapılmadığı veya Travelassistant24'ün yapılması gerekip gerekmediği doğrudan "Daha fazla bilgi" altında belirtilir. organizatöre danışın ve bir onay verin 12 ila 48 saat içinde onay gerçekleşir. Rezervasyon talebiniz işlenmeden önce müsaitlik otomatik olarak belirlenemez.
Tur veya etkinlik tarihleri, Tur Yeri veya Tiyatro ve Gösteri Programı altındaki broşür sayfalarında yer almaktadır. Bir tur operatörünün hizmet sunduğu günler, her broşür sayfasında Tur Tarihleri veya Tiyatro ve Gösteri Takvimi başlığı altında listelenmiştir Gösteriler Belirtilen Gösteriler . Lütfen tur tarihlerinin değişebileceğini ve tüm rezervasyonların kalkıştan önce teyit edilmesi gerektiğini unutmayın.
Çoğu tur operatörü, ikamet ettiğiniz yerden teslim alma hizmeti sunmaz. Rezervasyon talebinizde size en yakın ve alınabilecek en yakın büyük oteli belirtmelisiniz. Ayrıca kendinizinkini de yapabilirsiniz. Tur başlangıç noktasına giden yol, broşür sayfasında Konum başlığı altında belirtilmiştir.
Bu, tur operatörüne bağlıdır ve tur gününde doğrudan onlarla kontrol edilmesi gerekir. Çoğu tur operatörü, o günkü programlarına bağlı olarak sizi büyük bir otele veya şehirdeki bir yere bırakabilir. seyahat günü veya bunun mümkün olup olmadığını önceden doğrudan tur operatörüyle kontrol edin.
Her tur etkinliğinin başlangıç noktası broşür sayfasında Konum başlığının altında belirtilmiştir. Ek bilgiler aynı sayfadaki Daha Fazla Bilgi başlığı altında da yer alabilir. Oraya nasıl ulaşılacağına dair talimatlara ihtiyacınız varsa lütfen 24 ila 48 saat içinde bizimle iletişime geçin, teyit edilen tur tarihinden önce doğrudan tur operatörüyle iletişime geçin.Telefon numarası Travelassistant24 makbuzunuzda Önemli Bilgiler başlığı altında bulunabilir.
Travelassistant24, vizeler, pasaportlar veya sağlık gereksinimleri hakkında herhangi bir tavsiye veya bilgi sağlamamaktadır. Pasaporta ek olarak vize gerekip gerekmediğini ilgili konsolosluklara danışmak tüm yolcuların sorumluluğundadır. Bu gereksinimler değişebilir. Vizeler, pasaportlar ve sağlık gereksinimleri hakkında bilgi, önceden haber verilmeksizin alınmalıdır.
Travelassistant24, rezervasyon başına maksimum 9 katılımcıyı kabul eder. Travelassistant24 tarafından sunulan seyahat düzenlemeleri, alternatif gezginler ve küçük gruplar konusunda uzmanlaşmıştır. Büyük seyahat gruplarının bitişik koltuklara sahip olacağını garanti edemeyiz. Şu anda grup indirimleri sunmuyoruz.
Bu bilgi, Tur Tarihleri veya Tiyatro ve Gösteri Programı başlığı altındaki broşür sayfalarında bulunabilir. Tur etkinlikleri sunduğumuz birçok yerde resmi tatillerin değişiklik gösterdiğini lütfen unutmayın, bazı tur operatörleri belirli günlerde operasyonları kısa sürede kapatmaya karar verir. resmi tatillerde bu durum rezervasyon talebi ile iletilebilir.
Travelassistant24 yalnızca çevrimiçi bir rezervasyon hizmetidir, bu nedenle telefonla rezervasyon yapmak mümkün değildir. Ancak, müşteri hizmetleri temsilcilerimiz rezervasyon sorularınızı e-posta yoluyla (İngilizce) 7/24 yanıtlayacaktır. Travelassistant24 müşteri hizmetleri, yanıt vermeyi garanti eder. sorularınız 36 saat içinde ve çoğu sorunuz 12 saat içinde yanıtlanır. Rezervasyondan sonra Travelassistant24 ile yazışmaların İngilizce olabileceğini lütfen unutmayın. İstenirse çeviri sağlayabiliriz, ancak yanıt İngilizce'den daha uzun sürer.
Bu web sitesinde sunulan birçok tur ve aktivite için Almanca konuşan bir tur rehberi veya sesli rehber mevcuttur. Dil seçeneklerinde tercih ettiğiniz dil olarak "Almanca" seçmeniz yeterlidir. Tur veya aktivite aksi belirtilmedikçe Almanca sunulmaz, İngilizce olacaktır.Tur Almanca olduğunda, bu durum broşür sayfasında, fiyat listesinde ve uygun olduğunda tur veya aktivite seçeneği seçim sayfasında yansıtılacaktır.
Travelassistant24 sadece broşür sayfasında Fiyatlandırma başlığı altında listelenen indirimleri sunmaktadır. Şu anda askeri personel, AAA veya NRMA gibi başka hiçbir grup indirimi sunulmamaktadır.
Broşür sayfalarımız elektronik olarak oluşturulur ve yalnızca web'de görüntülenir. İhtiyaç duyduğunuz seyahat ürünü hakkında ihtiyacınız olan tüm bilgileri burada bulacaksınız. bu sayfalar.
Travelassistant24 ürünleri için istediğiniz zaman çevrimiçi teklif talep edebilirsiniz. Rezervasyon talimatlarını takip edin ve istediğiniz seyahat tarihini ve katılımcı sayısını belirtin. Ardından ilgili ürün için size bir "Canlı" teklif göndereceğiz. Kampanyadan yararlanmak istiyorsanız lütfen online rezervasyon işlemine geçiniz.Online oluşturulan tüm kampanyalar geçerli ve günceldir.
Travelassistant24 tarafından sunulan seyahat ürünlerinin %98'inden fazlası için, broşür sayfaları herhangi bir zamanda bir seyahat ürününün ne kadar önceden rezerve edilebileceğini gösteren fiyat tablolarını içerir. İstediğiniz tarih bu sürenin dışındaysa, Ürünler haftalık olarak güncellendiği için lütfen ilgili broşür sayfasını yer imlerine ekleyin.Bazı ürünler sadece yılda bir kez tur operatörleri yeni sezon için fiyat belirlediğinde güncellenir.Broşür sayfalarında ihtiyacınız olan bilgiyi bulamıyorsanız lütfen e-posta gönderiniz. Travelassistant24 müşteri hizmetlerine.
Travelassistant24 tarafından sunulan seyahat etkinliklerinin çoğu ancak önceden bir tarih seçtikten sonra rezerve edilebilir. Bunun istisnaları turistik yerler, indi bindi otobüsler ve belirli gezi turları için biletlerdir.
Travelassistant24 dünya çapında 1000'den fazla tur operatörünün hizmetlerini sunmaktadır ve her rezervasyon ilgili operatör ile ayrı ayrı işlenir. Bu nedenle Travelassistant24 birden fazla rezervasyon için indirim sunamaz.
Travelassistant24 tarafından sağlanmayan hizmetler hakkında bilgiye ihtiyacınız varsa (bir turun kalkış noktasına yakın konaklama seçenekleri gibi), lütfen yerel bir seyahat acentesi veya turizm ofisi ile iletişime geçin. Turist ofislerinde genellikle kolayca bulabileceğiniz bir web sitesi vardır. tarayıcınıza anahtar kelimeler girerek İnternet'e girin.
Travelassistant24'te çok çeşitli turlar, etkinlikler ve ilgi çekici yerler arasından seçim yapabilirsiniz, ancak özelleştirilmiş turlar sunmuyoruz. Ürün yelpazemizde çevrimiçi olarak sunulanlardan başka bir şey arıyorsanız, lütfen yerel bir seyahat acentesi ile iletişime geçin. acente veya turizm ofisi.
Günlük gezilerin ve gezi turlarının çoğunda havaalanında karşılama hizmeti yoktur. Genellikle havaalanları şehir merkezine uzaktır, bu nedenle operatörler oradan ulaşım sağlamazlar. Karşılama hizmeti varsa sunulmaktadır, sitededir veya havaalanından transfer belirtilir.Bu belirtilmediği takdirde bu hizmet sunulmaz.Lütfen alınabileceğiniz otelin adını belirtin veya doğrudan karşılamaya gidin. Buluşma Noktası sayfasında listelenen yukarı nokta.
Bazı internet sağlayıcıları, Travelassistant24 tarafından gönderilen genel onay e-postalarını "spam" olarak sınıflandırır. Travelassistant24'ten daha önce e-posta alıp almadığınızı görmek için lütfen spam klasörünüzü kontrol edin. Eğer spam filtrenizi ayarladıysanız en yüksek güvenlik düzeyine kadar, yalnızca e-posta listenizdeki göndericilerden gelen e-postalar gelen kutunuzdaki istenmeyen posta klasörünüze gidecektir.Bu e-postalar maksimum yedi gün sonra otomatik olarak silinir.
Aksi belirtilmedikçe, hizmet için ödeme yaptığınızda rezervasyonunuz onaylanacaktır. Özel koşullar, bireysel tur veya etkinlik bilgileri sayfasında belirtilmiştir. Çoğu rezervasyon aynı anda onaylanır. Bazı durumlarda onay alırsınız. 12 ila 48 saat içinde. Bundan sonra herhangi bir yanıt almadıysanız, lütfen Travelassistant24 müşteri hizmetlerini arayın. 48 saat içinde bir onay veya başka bir bildirim almazsanız, lütfen Travelassistant24 müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
%20'ye kadar indirim kazanın. Lütfen indirim kodunuzu veya rezervasyon numaranızı buraya girin!
çıkışlı aktiviteler ve turlar
turları ve gezileri
, zengin tarihi ve kültürüyle sizi büyüleyecektir. Örneğin, sahili boyunca eşsiz güzellikteki manzara eşlğinde bir deneyim için Mavi Yolculuk önerilir. Özellikle çocuklu ailelere yönelik olarak, genç kaşiflerin ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmış Korsan Gezisi gibi turlar bulabilirsiniz.
Biraz daha uzun bir yolculuk istiyorsanız, 'den Kapadokya veya İstanbul 'a bir tur düşünebilirsiniz. Alışveriş tutkunları için, yerel pazarları ve dükkanları keşfetmek üzere 'den özel Alışveriş turları mevcuttur. Macera arayanlar, etkileyici dağları keşfetmek, doğayı yakından deneyimlemek ve çevresindeki köy ve insanlarını tanımak için Doğa turlarımız mevcuttur. Hizmet sağlayıcımız, Meeting Point Turkey, turların sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini ve unutulmaz deneyimlere dönüşmesini garanti eder.
The Community

Yorum paylaş


Bu yorum işlevinde yorum bırakma olanağınız vardır. Bu makale hakkında sorularınız, önerileriniz, eklemeleriniz veya fikirleriniz olması veya konularımız hakkında görüş alışverişinde bulunmak istemeniz önemli değil - katkılarınızı merak ediyoruz!